Forum Łowców Sumów

MIEJSCE DLA WĘDKARZY WYZNAJĄCYCH ZASADĘ FAIR PLAY - BYĆ SUMIARZEM OZNACZA PODZIWIAĆ NIE ZABIJAĆ
Teraz jest poniedziałek, 24 lis 2014, 02:48
*

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 678 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 30 cze 2010, 11:09 

Blog: Wyświetl Bloga (0)
Dobra to i ja coś wrzucę.

A oto kilka zdjęć bardzo skromnego sprzętu :)

Kołowrotek Cormoran Pro Carp QD5000i z plecionką 0.28.
Obrazek

Podpórka '' hand made'' wbita już 50cm w ziemię
Obrazek

Kij wraz z osprzętem York Eagle Pilk 300 / 50-220g.w.
Obrazek

Mały test dla sprzętu z krzesłem ogrodowym, poszło spokojnie do góry :)
( w tle hodowla gołębi mojego taty :D )
Obrazek

Oraz na koniec akcesoria: pływak bubenik( 70g, 45g i 35g), kotwica WTF ( rozmiar 3/0 sztuk 5), haki Sasame , Gamakatsu I Owner
Obrazek

Do tego bardzo mocne agrafki oraz krętliki z przeznaczeniem na suma , oczywiście zdjęć zapomniałem zrobić.
Mam nadzieję , że na mały początek wystarczy. Każdy nawet mały sum będzie mnie cieszył i postaram się niedługo dodać jakieś zdjęcie z rybką .

Ostatnio edytowano środa, 28 lip 2010, 18:01 przez lberlinski, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: środa, 30 cze 2010, 11:35 
Site Admin

Obrazki: 460
Podpórka przyprawi cię o zawał serca przy braniu dużego suma. Po takim braniu wypierd... ją w krzaki. Test kija uszedł ci na sucho tylko dla tego że miałeś leciutkie krzesło. Jak byś zaczepił coś cięższego to miał byś po kiju, tak jak się to zdarzyło w teście Rudego. Nie wolno w ten sposób testować wędek :!: :!: :!: . Żadna nie wytrzyma takiego kąta. Żeby dobrze przetestować kij trzeba stanąć na krześle, stole no czymkolwiek wyższym i podnosić ciężar z ziemi. Wtedy mamy pewność że nic się nie stanie. Podpórka do przeróbki albo na złom. Brutalne ale prawdziwe.

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: środa, 30 cze 2010, 11:40 

Podpórka jest z grubego pręta , na pewno się nie wygnie a ni nie pęknie. Choćbym się zesrał to jej nie wygnę. Kolega mi ją spawał i jest dobrze zrobiona.

PostNapisane: środa, 30 cze 2010, 11:44 
Site Admin

Widzę że nie masz pojęcia o czym piszę. Nie chodzi mi o jej wytrzymałość tylko o to że jak weźmie ci naprawdę duży sum to będziesz miał poważny problem z wyjęciem kija z podpórki. Już pisałem na tan temat. Jak chcesz żeby było dobrze to górne kółko obetnij tak, żeby swobodnie wchodziła w nie wędka. Po takiej przeróbce będziesz miał dużo łatwiej.

PostNapisane: środa, 30 cze 2010, 11:57 
Tu akurat Bynio ma rację. jest top rzecz wielokrotnie przetestowana

PostNapisane: środa, 30 cze 2010, 13:26 

co do podpurki to popieram w stu procentach nie wyjmiesz wędki z tego oczka i tylko się naklniesz

PostNapisane: piątek, 2 lip 2010, 14:15 

chłopaki na jakie metody urzywa sie pływaków sumowych widziałem na allegro ale nie moge dojść jak ich urzyc

PostNapisane: piątek, 2 lip 2010, 14:32 
Site Admin

Żywiec, rosówka, pijawka generalnie wszystko co chcesz podnieść z dna. Do żywca spławiki z grzechotkami.

PostNapisane: piątek, 2 lip 2010, 14:34 

a macie jakie obrazki czy cos jak to na grunt urzyć albo napisz jak zamontować najprostszy zestaw gruntowy na wody płynące

PostNapisane: piątek, 2 lip 2010, 14:45 
Tak są na forum. Ludzie nie chcę nikogo obrażać ale zanim zaczniecie zadawać takie podstawowe pytania poczytajcie trochę forum. Przecież zgromadzone tutaj informacje nie są po to aby sobie leżały.
Jeszcze jedno starajcie się aby to co piszecie odpowiadało zagadnieniom tematu. Kolega dajmy na to zadaje pytanie o spławiki podwodne w galerii sprzętu-gdzie jest miejsce na fotki i komentarze do nich.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 678 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]